
-49 %
Hub D-Link USB 5 in 1, 4 porturi + 1 port USB-C cu power delivery
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DUB-2340
- Greutate: 0.12kg
- Dimensiuni: 17.50cm x 9.50cm x 3.50cm
173,56 Lei
343,17 Lei
Fără TVA: 143,44 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable type | Round cable |
| Compliance certificates | CE |
| Culoare: | Gri |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Depth | 108 mm |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Nu |
| Height | 135 mm |
| Host interface | USB Type-C |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| LED indicators | Power |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 20 V |
| Plug and Play | Yes |
| Ports quantity | 5 |
| Power supply type | USB |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| RJ-45 | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Weight | 60 g |
| Width | 35 mm |













